• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Rozmaite gry strategiczne dosłownie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród fanów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam niezwykle interesującą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy właściwie od samego początku; bardzo często może to być dość trudne, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o sporo najróżniejszych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu na pewno zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj sprawnie działającej oraz dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest łatwe. Należy tu cały czas troszczyć się na przykład o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, więc spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak podczas prowadzenia realnej firmy. Oprócz tego, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie potrafi być niesamowicie wręcz atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony świetnie może się przy niej bawić dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Przeczytaj to

2. Przejrzyj

3. Przejdź dalej

4. Odwiedź stronę

Najlepsze Seriale Telewizyjne Wszech Czasów

Categories: Hobby

Comments are closed.